strona główna

Zapraszamy do naszej Drukarni

Drukarnia w Stargardzie to nowocześnie zorganizowana drukarnia o wieloletniej tradycji. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne, które tworzą zespół o wysokich kwalifikacjach i nieprzerwanie pracują od wielu lat. Ich oddanie i wiedza w dużym stopniu pomagają nam utrzymać się na rynku. Specjalizujemy się w spersonalizowanych drukach akcydensowych na indywidualne zlecenie. Znani jesteśmy z realizacji nietypowych zleceń w określonych przez klientów terminach. Nasza introligatornia zajmuje się szyciem i oprawą książek i dokumentów. Wykonujemy druki z numeratorem.

W naszej ofercie znajdziecie:

Na zlecenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać każdy druk według określonego wzoru i parametrów. Wybierając naszą ofertę możesz liczyć na doradztwo, profesjonalną pomoc i wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy oraz przede wszystkim na indywidualne podejście do Twojego zlecenia. Jeżeli nie możesz odebrać druków od nas, my możemy je dostarczyć do Ciebie.

karton

Kartoniarnia

karton

Specjalizujemy sie w produkcji kartonów, pudeł i wszelkiego rodzaju opakowan z tektury falistej różnej grubości według indywidualnych potrzeb Klienta. Niskie nakłady, oraz nietypowe rozmiary.Przykładowe ceny i rozmiary kartonów

laser

LASER

LASER

Posiadamy laser firmy UNIVERSAL. Oferujemy wycinanie i grawerowanie laserowe, między innymi długopisów, gadżetów firmowych, tabliczek znamionowych. Piktogramów, szyldów czy identyfikatorów.

Przykładowe prace laserem
pieczątki

PIECZĄTKI

pieczątki

Pieczatki wykonujemy metodą laserową co pozwala wykowywać je z najwyższą jakością oraz bardzo przyspiesza realizację zamówień. Już w 10 minut, na poczekaniu możemy wykonać Państwa zlecenie.

Przykładowe ceny pieczątek
etykiety

ZAWIESZKI ETYKIETY

etykiety

Posiadamy również maszyny do wycinania etykiet, zawieszek, pudełek o różnym kształcie i wielkości.

Przykładowe etykiet